-
Відкриті торги
-
КЕП
закупівля послуг фізичної охорони для Черкаського ОЦЗ та Монастирищенської та Уманської філій Черкаського ОЦЗ
Оголошено тендер
676 377.00
UAH
Номер:
e7fd559c634541448f63325275eb65bd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-22-008346-a
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Черкаський обласний центр зайнятості
×
-
Код ЄДРПОУ:
02771598
Замовник:
Черкаський обласний центр зайнятості
×
-
Код ЄДРПОУ:
02771598
Очікувана вартість:
676 377.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
закупівля послуг фізичної охорони для Черкаського ОЦЗ та Монастирищенської та Уманської філій Черкаського ОЦЗ
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
79710000-4 Охоронні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
22.01.2020 15:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття
Сума676 377.00 UAH