-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з комплексного прибирання службових приміщень та прибудинкової території Олександрійського міськрайонного центру зайнятості
Тендер Prozorro UA-2020-01-16-002344-c
Послуги з комплексного прибирання службових приміщень та прибудинкової території Олександрійського міськрайонного центру зайнятості
Завершена
344 089.12
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 720.45 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 720.45 UAH
Період уточнення:
16.01.2020 14:56 - 21.01.2020 15:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим