-
Відкриті торги
-
КЕП
Послуги з комплексного прибирання службових приміщень та прибудинкової території Олександрійського міськрайонного центру зайнятості
Оголошено тендер
344 089.12
UAH
Номер:
5d54f3f1c6ff44f7a3d7b91c57b8b41e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2020-01-16-009191-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Олександрійський міськрайонний центр зайнятості
×
-
Код ЄДРПОУ:
23095859
Замовник:
Олександрійський міськрайонний центр зайнятості
×
-
Код ЄДРПОУ:
23095859
Очікувана вартість:
344 089.12 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з комплексного прибирання службових приміщень та прибудинкової території Олександрійського міськрайонного центру зайнятості
Примітки:
Річний план на 2020 рік
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибирання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
16.01.2020 14:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоБюджет цільових фондів (що не входять до складу Державного або місцевого бюджетів)
Опис
Сума344 089.12 UAH