-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з комплексного прибирання службових приміщень та прибудинкової території Олександрійського міськрайонного центру зайнятості
Тендер Prozorro UA-2020-01-16-002344-c
Послуги з комплексного прибирання службових приміщень та прибудинкової території Олександрійського міськрайонного центру зайнятості
Завершена
344 089.12
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 720.45 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 720.45 UAH
Номер:
c50b6a819b0e43fab934fbbf55253472
Внутрішній номер закупівлі:
4302900
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2020-01-16-002344-c
Замовник:
Олександрійський міськрайонний центр зайнятості
×
-
Код ЄДРПОУ:
23095859
-
Адреса:
28000, Україна, Кiровоградська область, ОЛЕКСАНДРІЯ, проспект Соборний 126А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Горшельов Сергій Олександрович 0523576435 1108@rcz.kocz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
344 089.12 UAH з ПДВ
Період уточнення:
16.01.2020 14:56 - 21.01.2020 15:00
Період прийому пропозицій:
16.01.2020 14:56 - 31.01.2020 15:00
Аукціон:
03.02.2020 13:56 - 03.02.2020 14:29
Період кваліфікації:
03.02.2020 14:29 - 05.02.2020 15:37
Період завантаження договору:
05.02.2020 15:30 - 25.02.2020 15:30
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴344 089.12 Послуги з комплексного прибирання службових приміщень та прибудинкової території Олександрійського міськрайонного центру зайнятості