• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

код ДК 021-2015: 15530000-2 Вершкове масло (Масло вершкове)

Завершена

740 160.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 700.80 UAH
Період уточнення: 15.01.2020 17:01 - 28.01.2020 00:00
Відповідь надана

фасування масла

Номер: 9b3eacb7ffaa4fd786d93e482c5978b2
Дата опублікування: 15.01.2020 18:18
Опис: Портрібна пачка 200г або моноліт?
Відповідь: Фасування - пачка 200 г
Дата відповіді: 15.01.2020 19:40