• Відкриті торги
  • КЕП

Масло вершкове

Оголошено тендер

740 160.00 UAH
Номер: 6da0fd954ccb46eb8080897a1f46e7af
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-01-15-012985-c
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: Херсонський ліцей Херсонської обласної ради
Замовник: Херсонський ліцей Херсонської обласної ради
Очікувана вартість: 740 160.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Масло вершкове
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 15.01.2020 16:56

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума740 160.00 UAH