• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

код ДК 021-2015: 15530000-2 Вершкове масло (Масло вершкове)

Завершена

740 160.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 700.80 UAH
Номер: 8cfed566401e4145a1261fa93f627d10
Внутрішній номер закупівлі: 4296095
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-01-15-003350-c   
Замовник: Херсонський ліцей Херсонської обласної ради
Контактна особа: Людмила Васильєва +380959473222 vacilek47@ukr.net https://hlor.ks.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 740 160.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 3 700.80 UAH
Період уточнення: 15.01.2020 17:01 - 28.01.2020 00:00
Період прийому пропозицій: 15.01.2020 17:01 - 07.02.2020 00:00
Аукціон: 07.02.2020 12:15 - 07.02.2020 12:36
Період кваліфікації: 07.02.2020 12:36 - 11.02.2020 14:22
Період завантаження договору: 07.02.2020 12:36 - 27.02.2020 12:36
Нецінові критерії:
F1 5%
F2 10%
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Масло вершкове
Код ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло
Кількість 3600 кілограм
Період постачання 15.02.2020 - 31.12.2020
Місце постачання 73011, Україна, Херсонська область, м. Херсон, Полтавська, 89 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТДВ "Олешківський маслозавод"

Оскарження: 07.02.2020 12:36 - 22.02.2020 00:00
Початкова пропозиція 684 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
684 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.02.2020 14:22
Документи 22
Скарги 0
ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НИКОЛЬТРЕЙД"
Початкова пропозиція 737 856.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
737 856.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 7
Скарги 0

Контракти

Номер: 7a3bf0406c274abea3c07219c228b362
Ідентифікатор договору: UA-2020-01-15-003350-c-b1
Постачальник: ТДВ "Олешківський маслозавод"
Номер договору: 15
Сума договору: 306 660.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 255 550.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 24.02.2020 00:00 - 31.12.2020 00:00
Дата підписання: 24.02.2020 15:00
Статус:
Виконаний
pdf
Д. № 15.pdf
pdf
ДУ_масло.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
ДУ № 2.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s