-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Хліб
Тендер Prozorro UA-2020-01-06-000042-c
Торги не відбулися
450 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 4 500.00 UAH
Період уточнення:
06.01.2020 10:03 - 12.01.2020 09:00
Відповідь надана
Навчальні заклади
Номер:
cd3f790a943c4b70a8f3debcbf4d75c9
Дата опублікування:
08.01.2020 14:29
Опис:
Доброго дня! Чи можна ознайомитись з переліком навчальних закладів?
Відповідь:
1
КЗ «Татарбунарська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім.В.З.Тура»
68100, Одеська область, місто Татарбунари, вул. Барінова, 10
2
КЗ «Татарбунарський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія»»
68100, Одеська область, місто Татарбунари, вулиця Князєва, 5
3
КЗ «Базар'янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»
68162, Одеська область, Татарбунарський р-н, село Базар'янка, вулиця Шевченка, 17
4
КЗ «Баштанівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок»»
68111, Одеська область, Татарбунарський р-н, село Баштанівка, вулиця Василя Антоновича Вєтрогона, 48
5
КЗ «Білоліська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»
68180, Одеська область, Татарбунарський р-н, село Білолісся , вулиця Шкільна, 1
6
КЗ «Борисівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»
68112, Одеська область, Татарбунарський р-н, село Борисівка, вулиця Миру, 5
7
Комунальний заклад «Вишнівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»
68131, Одеська область, Татарбунарський р-н, село Вишневе, вулиця Гагаріна, 2 а
8
КЗ «Глибоківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»
68113, Одеська область, Татарбунарський р-н, село Глибоке, вулиця Миру, 1
9
КЗ «Дивізійська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»
68150, Одеська область, Татарбунарський р-н, село Дивізія, вулиця Першотравнева, 134
10
КЗ «Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»
68110, Одеська область, Татарбунарський р-н, село Дмитрівка, вулиця Леніна, 115
11
КЗ «Жовтоярська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»
68152, Одеська область, Татарбунарський р-н, село Жовтий Яр, вулиця Степова, 1
12
КЗ «Кочкуватський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеню – дошкільний навчальний заклад»
68133, Одеська область, Татарбунарський р-н, село Кочкувате, вулиця Жовтнева ,66
13
КЗ «Нерушайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»
68122, Одеська область, Татарбунарський р-н, село Нерушай, вулиця Леніна, 68
14
КЗ «Приморська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»
68142, Одеська область. Татарбунарський р-н, село Приморське, вулиця Кірова., 78
15
КЗ «Рибальський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»
68132, Одеська область, Татарбунарський р-н, село Рибальське, вулиця Шкільна, 5
16
КЗ «Спаська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»
68121, Одеська область, Татарбунарський р-н, село Спаське, вулиця Леніна, 50
17.
КЗ «Струмківськкий навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»
68120, Одеська область, Татарбунарський р-н, село Струмок, вулиця Перемоги, 97
18.
КЗ "Дмитрівський дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) "Ромашка" комбінованого типу
68110, Одеська обл., Татарбунарський район, село Дельжилер, ВУЛИЦЯ ПЕРЕМОГИ , будинок 131
19.
КЗ "Глибоківський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) "Буратіно" татарбунарської районної ради одеської області
68133, Одеська обл., Татарбунарський район, село Глибоке, ВУЛИЦЯ ЦЕНТРАЛЬНА , будинок 41 А
20.
КЗ "Спаський дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) "Ромашка"
68121, Одеська обл., Татарбунарський район, село Спаське, ВУЛИЦЯ КОМАРОВА, будинок 2
21.
КЗ «Борисівський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Сонечко»
68112, Одеська обл., Татарбунарський район, село Борисівка, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 1
22.
Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) №1 «Незабудка» компенсуючого типу Татарбунарської районної ради Одеської області
68100, Одеська обл., м. Татарбунари, вулиця Центральна, 68
23.
Комунальний заклад дошкільної освіти (ясла-садок) «Колосок» Татарбунарської районної ради Одеської області
68100, Одеська обл., м. Татарбунари, вулиця Клюшнікова, 23
Дата відповіді:
10.01.2020 15:09