• Відкриті торги
  • КЕП

Хліб

Оголошено тендер

450 000.00 UAH
Номер: 2f11d4305bc24f7b9496aa0996f4309d
Ідентифікатор плану: UA-P-2020-01-05-000053-b
Тип процедури: Відкриті торги
Закупівельник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ТАТАРБУНАРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ТАТАРБУНАРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 450 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Хліб
Річний план закупівлі на: 2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Січень 2020
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 05.01.2020 23:23

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума450 000.00 UAH