• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Хліб

Торги не відбулися

450 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 500.00 UAH
Номер: c7b1bb5f080849ff962100af557918c9
Внутрішній номер закупівлі: 4271894
Ідентифікатор закупівлі: UA-2020-01-06-000042-c   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ ТАТАРБУНАРСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Лазарєва Лариса Іллівна +380484431732 tat-tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 450 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 4 500.00 UAH
Період уточнення: 06.01.2020 10:03 - 12.01.2020 09:00
Період прийому пропозицій: 06.01.2020 10:03 - 22.01.2020 09:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Хліб пшеничний
Код ДК 021:2015: 15810000-9 Хлібопродукти, свіжовипечені хлібобулочні та кондитерські вироби
Кількість 30000 кілограм
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 68100, Україна, Одеська область, Татарбунарський район, навчальні заклади На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ФОП "СТОЯН ВІТАЛІЙ МИКОЛАЙОВИЧ"
Початкова пропозиція 442 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
442 500.00 UAH з ПДВ
Документи 8
Скарги 0