-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Яйця курячі
Тендер Prozorro UA-2019-12-17-001385-c
Завершена
1 792 330.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 17 925.00 UAH
мін. крок: 1% або 17 925.00 UAH
Період уточнення:
17.12.2019 15:58 - 23.12.2019 16:00
Відповідь надана
Запитання до ТД
Номер:
f7c2ed5e92dc413eb8a724e8d4054a65
Дата опублікування:
23.12.2019 15:01
Опис:
Добрий день! В ТД зазначено, що Учасник повинен надати документи, що підтверджують наявність в Учасника власних та/або орендованих складських приміщень. Скажіть, будь ласка, якщо складське приміщення знаходиться в суборенді, чи можливе надання договору суборенди, як підтверджуючого документу? Дякуємо!
Відповідь:
так, можна
Дата відповіді:
23.12.2019 15:04
Відповідь надана
Запитання до закупівлі
Номер:
689be0b4e3b242d6a68eb8cdf66b31d6
Дата опублікування:
23.12.2019 14:29
Опис:
Шановний Замовник, яким категоріям харчового ланцюга повинен відповідати сертифікат на систему управління безпечністю харчових продуктів ДСТУ ІSO 22000:2007, ISO 22000:2005 та інші, Учасника (виробництво, розповсюдження, зберігання, транспортування)?
Відповідь:
для Учасника, який не є виробником - сертифікат на зберігання та транспортування харчових продуктів, для Учасника, який є виробником - сертифікат на виробництво та розповсюдження харчових продуктів.
Дата відповіді:
23.12.2019 15:06
Відповідь надана
Запитання до ТД
Номер:
c197b7b14d93449f9b1e193411f44288
Дата опублікування:
23.12.2019 14:01
Опис:
добрий день!
Відповідно до вимог ТД, Учасники повинні надати довідку у довільній формі, що підтверджує наявність в Учасника працівників, які перебувають в зареєстрованих трудових відносинах (надати підтверджуючі документи). Скажіть, будь ласка, у разі наявності найманих працівників за цивільно-правовим договором, чи можливе надання на підтвердження саме цивільно правових договорів?
Відповідь:
Добрий день. Так. Можна.
Дата відповіді:
23.12.2019 14:18
Відповідь надана
Уточнення до запитання
Номер:
87166181f8e64cf7aba7cb55ddf2c86d
Дата опублікування:
18.12.2019 11:30
Опис:
Учасник помилився і більше не потребує відповіді Замовника
Дякуємо!
Відповідь:
Ок.
Дата відповіді:
18.12.2019 11:46
Відповідь надана
Запитання до ТД
Номер:
a0893a50fbce444ea0f66a2ffd91fcdc
Дата опублікування:
18.12.2019 11:20
Опис:
Добрий день!
У ТД зазначено, що Учасник повинен надати протокол випробувань або експертний висновок на органолептичні та фізико-хімічні, проте хочемо зауважити, що згідно ДСТУ 5028:2008 "Яйця курячі харчові технічні умови", а також інших нормативних документи, не передбачено дослідження яєць столових на фізико-хімічні показники. Тому Вимогу Замовника виконати не можливо. Просимо внести зміни в ТД.
Відповідь:
Дякуємо за запитання.
Дата відповіді:
18.12.2019 11:46