-
Відкриті торги
-
КЕП
Яйця курячі
Оголошено тендер
1 792 330.00
UAH
Номер:
0efe071ec4134c7297ee08239f4a35e5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-12-17-010282-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143809
Замовник:
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02143809
Очікувана вартість:
1 792 330.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Яйця курячі
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
17.12.2019 15:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Описзагальний та спеціальний фонд
Сума1 792 330.00 UAH