• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Яйця курячі

Завершена

1 792 330.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 17 925.00 UAH
Номер: 8bd8fa7c326a4ce3a57c6d17048dc35e
Внутрішній номер закупівлі: 4195392
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-12-17-001385-c   
Замовник: Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради
Контактна особа: Зінченко Ірина Миколаївна 380456351989,380456393093 buh_gorono@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 792 330.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 17 925.00 UAH
Період уточнення: 17.12.2019 15:58 - 23.12.2019 16:00
Період прийому пропозицій: 17.12.2019 15:58 - 02.01.2020 16:00
Аукціон: 03.01.2020 12:02 - 03.01.2020 12:23
Період кваліфікації: 03.01.2020 12:23 - 09.01.2020 12:48
Період завантаження договору: 03.01.2020 12:23 - 23.01.2020 12:23
Умови оплати:
поставка товару - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
яйця курячі
Код ДК 021:2015: 03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
Кількість 512090 штуки
Період постачання до 31.12.2020
Місце постачання 09100, Україна, Київська область, Біла Церква, адреси навчальних закладів управління освіти і науки БМР На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Макаренко Ірина Михайлівна

Оскарження: 03.01.2020 12:23 - 20.01.2020 00:00
Початкова пропозиція 998 575.50 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
980 650.50 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
09.01.2020 12:48
Документи 14
Скарги 0
ТОВ "Руол Стандарт"
Початкова пропозиція 1 044 663.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
993 454.60 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 62
Скарги 0

Контракти

Номер: 183ffe6b662b4ddeb2cc3a6f0951b546
Ідентифікатор договору: UA-2019-12-17-001385-c-c1
Постачальник: ФОП Макаренко Ірина Михайлівна
Номер договору: 4
Сума договору: 661 021.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.03.2021 00:00
Дата підписання: 22.01.2020 09:00
Статус:
Виконаний
pdf
договір яйця 2020.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
додаткава яйця 2020.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Дод.2 дог.4.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
дод.угода яйця.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Яйця.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
підвищення яйця.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Дод.6 дог.4.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Дод.7 дог.4.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
збільшення яйця 30 грудня.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
підвищення яйця дог.4.pdf
p7s
sign.p7s
pdf
Дод.8 дог.4 яйця.pdf
p7s
sign.p7s
p7s
sign.p7s