-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Кейтерингові послуги (ДК 021:2015:55520000-1 Кейтерингові послуги )
Тендер Prozorro UA-2019-12-05-001045-b
Лот 1: Зеленодольська ЗОШ №1,Зеленодольська ЗОШ №2 м.Зеленодольська, Апостолівського району Дніпропетровської області (1-4 класи: 493 учні; пільговики:47 учнів); АРЛІ м.Зеленодольська, Апостолівського району Дніпропетровської області (пільговики: 16 учнів); Лот 2: Великокостромський НВК (1-4 класи: 88 учнів; пільговики: 10 учнів; дошкільнята: 20 дітей).
Завершена
1 194 720.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 473.06 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 473.06 UAH
Період уточнення:
05.12.2019 11:33 - 10.12.2019 12:05
Відповідь надана
Примірне двотижневе меню
Номер:
31a0a8c46e9049a6a20038a19da2e5e9
Дата опублікування:
09.12.2019 11:25
Опис:
Розділом 10 ДСанПіН 5.5.2.008-01 «Державні санітарні правила і норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу»; розділом ІХ п.2, п.3 «Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів», затвердженого наказом МОЗ України від 24.03.2016р. за № 234; п. 19 «Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах», затвердженого наказом МОЗ України, МОН України від 01червня 2005 року № 242/329; п. 1.12. «Інструкції з організації харчування дітей у дошкільних навчальних закладах», затвердженої наказом МОН України, наказом МОЗ України від 17 квітня 2006 року № 298/227 передбачено, що субєкт господарювання, який надає послуги з харчування повинен затвердити перспективне двотижневе меню директором закладу та погодити його в Держпродспоживслужбі.
У звязку з викладеним, прошу повідомити, на підставі якого закону та яким порядком передбачено (в мене є право) звертатись до закладів освіти про затвердження перспективного двотижневого меню на майбутнє?
Відповідь:
Доброго дня. Замовник зацікавлений у беспечності та достовірності наданих послуг від учасника-переможця. Замовник у тендерній документації відповідно до ЗУ "Про публічні закупівлі" вимагає затверджене двотиждневе меню, яке буде підтвердженням відповідності державних санітарних норм та правил вимогам та відповідності пропозиції учасника до договорних відносин. Вимагаючи учасників надати у своїх тендерних пропозиціях затвердженне двотиждневе меню, замовник ніяким чином не дискримінує учасників, так як ця вимога передбачена Законодавством.
Дата відповіді:
10.12.2019 12:55