-
Відкриті торги
-
КЕП
Кейтерингові послуги
Оголошено тендер
1 858 465.00
UAH
Номер:
a67beb1afde54b1aa13f81378893c42d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2019-12-05-001926-b
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ЗЕЛЕНОДОЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25543291
Замовник:
Виконавчий комітет Зеленодольської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25543291
Очікувана вартість:
1 858 465.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Кейтерингові послуги
Примітки:
Закупівля поперелдньо пройшла невдало(відхилення обох учасників у Лот1 та Лот2)
Річний план закупівлі на:
2020
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Грудень 2019
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
05.12.2019 11:07
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 858 465.00 UAH