-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Кейтерингові послуги (ДК 021:2015:55520000-1 Кейтерингові послуги )
Тендер Prozorro UA-2019-12-05-001045-b
Лот 1: Зеленодольська ЗОШ №1,Зеленодольська ЗОШ №2 м.Зеленодольська, Апостолівського району Дніпропетровської області (1-4 класи: 493 учні; пільговики:47 учнів); АРЛІ м.Зеленодольська, Апостолівського району Дніпропетровської області (пільговики: 16 учнів); Лот 2: Великокостромський НВК (1-4 класи: 88 учнів; пільговики: 10 учнів; дошкільнята: 20 дітей).
Завершена
1 194 720.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.1% або 1 473.06 UAH
мін. крок: 0.1% або 1 473.06 UAH
Номер:
b9620cd6fe3b47c1b5b2b257f4fc7f09
Внутрішній номер закупівлі:
4116984
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-12-05-001045-b
Замовник:
Виконавчий комітет Зеленодольської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25543291
-
Адреса:
53860, Україна, Дніпропетровська область, м. Зеленодольськ, Апостолівський район, вул. Енергетична, 15
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Юлія Ковальова +380977742427 gorsovetvk@ukr.net http://zelenodolsk.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 194 720.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
05.12.2019 11:33 - 10.12.2019 12:05
Період прийому пропозицій:
05.12.2019 11:33 - 20.12.2019 12:05
Аукціон:
23.12.2019 15:29 - 23.12.2019 16:03
Період кваліфікації:
23.12.2019 16:03 - 23.12.2019 16:45
Період завантаження договору:
23.12.2019 16:03 - 12.01.2020 16:03
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴900 108.00 Кейтерингові послуги (ДК 021:2015:55520000-1 Кейтерингові послуги )
- Лот №2 ₴294 612.00 Кейтерингові послуги (ДК 021:2015:55520000-1 Кейтерингові послуги )