-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання. ( 48040 Система для вибіркового контроля фізіологічних показників, для домашнього використання ( Портативний телемедичний діагностичний комплекс)).
Тендер Prozorro UA-2019-10-01-000327-b
С доставкою. Джерело фінансування: державний та місцевий бюджети.
Завершена
550 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 500.00 UAH
Період уточнення:
01.10.2019 09:31 - 06.10.2019 23:55
Відповідь надана
Повторно
Номер:
1858d78253d84a69a15f8422c2539f7a
Дата опублікування:
03.10.2019 15:31
Опис:
Шановний замовнику, звертаємо вашу увагу, що ви не внесли зміни до річного плану)))
Відповідь:
Технічні неполадки. Я не можу зайти в план. Зміни внесем.
Дата відповіді:
03.10.2019 15:48
Відповідь надана
Питання щодо коректності визначення предмета закупівлі
Номер:
9df84147755843278dc80938d0f74ba9
Дата опублікування:
03.10.2019 13:57
Опис:
Відповідно до розділу 2 Порядку визначення предмету закупівлі при закупівлі медичних виробів, в назві предмету вашої закупівлі спочатку потрібно вказувати назву відповідно до четвертої цифри ДК 021:2015 далі в дужках потрібно вказати код і назву предмету закупівлі відповідно до НК 024:2019.
Внесіть зміни до оголошення та до річного плану.
Відповідь:
Зміни внесено.
Дата відповіді:
03.10.2019 14:31