-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання. ( 48040 Система для вибіркового контроля фізіологічних показників, для домашнього використання ( Портативний телемедичний діагностичний комплекс)).
Тендер Prozorro UA-2019-10-01-000327-b
С доставкою. Джерело фінансування: державний та місцевий бюджети.
Завершена
550 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 500.00 UAH
Період оскарження:
01.10.2019 09:31 - 12.10.2019 00:00
Нічого не знайдено.