-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
33120000-7 - Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання. ( 48040 Система для вибіркового контроля фізіологічних показників, для домашнього використання ( Портативний телемедичний діагностичний комплекс)).
Тендер Prozorro UA-2019-10-01-000327-b
С доставкою. Джерело фінансування: державний та місцевий бюджети.
Завершена
550 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 500.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 500.00 UAH
Номер:
6aae795bc1b6488e935753c2c2562c8b
Внутрішній номер закупівлі:
3840230
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-10-01-000327-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ» БІЛОВОДСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БІЛОВОДСЬКОГО РАЙОНУ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ.
×
-
Код ЄДРПОУ:
37336085
-
Адреса:
92800, Україна, Луганська область, Біловодськ, вул.Петровського, буд №32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Очкур Марина Петрівна +380646691794 belmed.kz@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
550 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
5 500.00 UAH
Період уточнення:
01.10.2019 09:31 - 06.10.2019 23:55
Період прийому пропозицій:
01.10.2019 09:31 - 16.10.2019 23:55
Аукціон:
17.10.2019 13:11 - 17.10.2019 13:32
Період кваліфікації:
17.10.2019 13:32 - 22.10.2019 13:38
Період завантаження договору:
17.10.2019 13:32 - 06.11.2019 13:32
Умови оплати:
поставка товару - 30%
- Подіяпоставка товару
- Опис48040 Система для вибіркового контроля фізіологічних показників, для домашнього використання ( Портативний телемедичний діагностичний комплекс). Покупець згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 23.04.2014 №117 п 1.3. «Про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти» (зі змінами) на підставі наданого рахунку перераховує Продавцю аванс в розмірі 30% від загальної суми Договору.
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях10 банківські дні
поставка товару - 70%
- Подіяпоставка товару
- Опис48040 Система для вибіркового контроля фізіологічних показників, для домашнього використання ( Портативний телемедичний діагностичний комплекс). Остаточний розрахунок.
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях10 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
48040 Система для вибіркового контроля фізіологічних показників, для домашнього використання ( Портативний телемедичний діагностичний комплекс) Джерело фінансування: державний та місцевий бюджети.
×
-
НК 024:2019:
48040 Локатор вен інфрачервоний
Кількість
5 штуки
Період постачання
до 25.12.2019
Місце постачання
92800, Україна, Луганська область, смт. Біловодськ, вул. Петровського, буд. №32
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю “НМТ”
Оскарження: 17.10.2019 13:32 - 01.11.2019 23:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39542670
-
Контактна особа:
Дейнеко Дмитро Михайлович 380577193338, 380577193338 ddeineko@nmt.in.ua
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, Харків, Алчевських, 2
Оскарження: 17.10.2019 13:32 - 01.11.2019 23:00
Початкова пропозиція
540 858.25 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
540 858.25 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.10.2019 13:38
Документи
15
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕНТГЕН СЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35700447
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РЕНТГЕН СЕРВІС" +380573700363 xrayservisua@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 61039, Харківська обл., місто Харків, ВУЛИЦЯ ЦЮРУПИ, будинок 27
Початкова пропозиція
547 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
547 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
9
Скарги
0
Контракти
Номер:
c7da06c7e90542d98ea24d5d80aa8ac8
Ідентифікатор договору:
UA-2019-10-01-000327-b-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю “НМТ”
×
-
Код ЄДРПОУ:
39542670
-
Контактна особа:
Дейнеко Дмитро Михайлович 380577193338, 380577193338 ddeineko@nmt.in.ua
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, Харків, Алчевських, 2
Номер договору:
134
Сума договору:
540 858.25 UAH з ПДВ
Сума договору:
505 475.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
04.11.2019 00:00 - 31.12.2019 23:59
Дата підписання:
04.11.2019 00:00
Статус:
Виконаний