-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 – Нове будівництво офісної будівлі (будинок Діда Мороза) відокремленого підрозділу Подільський зоопарк ВОКСПЛ "ВІНОБЛАГРОЛІС" по вул. С. Зулінського, 9 в м. Вінниці
Тендер Prozorro UA-2019-09-30-000551-a
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 – Нове будівництво офісної будівлі (будинок Діда Мороза) відокремленого підрозділу Подільський зоопарк ВОКСПЛ "ВІНОБЛАГРОЛІС" по вул. С. Зулінського, 9 в м. Вінниці - відповідно до тендерної документація
Торги відмінено
2 525 976.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 6 314.94 UAH
мін. крок: 0.3% або 6 314.94 UAH
Період уточнення:
30.09.2019 18:38 - 07.10.2019 14:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим