-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 – Нове будівництво офісної будівлі (будинок Діда Мороза) відокремленого підрозділу Подільський зоопарк ВОКСПЛ "ВІНОБЛАГРОЛІС" по вул. С. Зулінського, 9 в м. Вінниці
Тендер Prozorro UA-2019-09-30-000551-a
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 – Нове будівництво офісної будівлі (будинок Діда Мороза) відокремленого підрозділу Подільський зоопарк ВОКСПЛ "ВІНОБЛАГРОЛІС" по вул. С. Зулінського, 9 в м. Вінниці - відповідно до тендерної документація
Торги відмінено
2 525 976.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 6 314.94 UAH
мін. крок: 0.3% або 6 314.94 UAH
Номер:
b4795ea764214f2790ba71db25efb81d
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2019-10-01-000023
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
01.10.2019 00:00
Період моніторингу:
01.10.2019 14:47 - 25.10.2019 00:00
Статус:
Порушення виявлені
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ПІВНІЧНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ПІВНІЧНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИСТЛУЖБИ
У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
НАКАЗ
01.10.2019 №52
Вінниця
Про початок моніторингу
закупівель
Відповідно до частини другої статті 7-1 Закону України «Про публічні закупівлі», підпункту 2 пункту 5 Положення про Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області, затвердженого наказом Північного офісу Держаудитслужби від 20 жовтня 2016 року №18 із змінами, внесеними наказом Північного офісу Держаудитслужби від 21 грудня 2018 року №250,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до переліку, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у пункті 1 цього наказу.
Начальник Олена ВАХНОВСЬКА
Додат6к до наказу Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області
від 01.10.2019 №52
Витяг з переліку процедур закупівель
№ з/п
Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу
3.UA-2019-09-30-000551-a 30.09.2019 Дані автоматичних індикаторів ризиків
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Дані автоматичних індикаторів ризиків
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Порушення законодавства в частині складання форм документів у сфері публічних закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання правильності заповнення форм документів установлено порушення вимог пункту 2 Наказу №490.
За результатами аналізу питань щодо визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), оприлюднення інформації про закупівлю, відповідності тендерної документації вимогам Закону – порушень законодавства у сфері публічних закупівель не установлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
Замовником усунуто порушення, шляхом накладення кваліфікованого електронного підпису на форму оголошення про проведення відкритих торгів.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 04 жовтня 2019 року
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані (додатку), оприлюднення інформації щодо закупівлі, правильності заповнення форм документів, затверджених Уповноваженим органом, відповідність тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон).
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель (з додатками) на 2019 рік Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» (далі – замовник), оголошення про проведення відкритих торгів, тендерну документацію (зі змінами) та пояснення від 02 жовтня 2019 року отримане від замовника через електронну систему закупівель.
За результатами моніторингу установлено, що після унесення усієї обов’язкової інформації до форми оголошення про проведення відкритих торгів на неї не накладено кваліфікованого електронного підпису, чим не дотримано вимог пункту 2 наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі від 22.03.2016 №490 «Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель» (далі-Наказ №490).
Замовником усунуто порушення, шляхом накладення кваліфікованого електронного підпису на форму оголошення про проведення відкритих торгів.
Період усунення порушень:
04.10.2019 15:16 - 23.10.2019 00:00
Дата публікації висновку:
04.10.2019 15:16
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
Тендерний комітет підтверджує факт усунення порушення шляхом ненакладення кваліфікованого електронного підпису на форму оголошення про проведення відкритих торгів
Дата публікації звіту:
08.10.2019 11:27
Запити/Пояснення
Номер:
d76f1ca1838144ed94f279324af32fb4
Назва:
Про надання інформації
Дата опублікування:
01.10.2019 15:27
Дата до якої повинна бути надана відповідь:
05.10.2019 00:00
Опис:
У межах проведення моніторингу закупівлі робіт ДСТУ Б Д.1.1.-1:2013 – Нове будівництво офісної будівлі (будинок Діда Мороза) відокремленого підрозділу Подільський зоопарк ВОКСПЛ «ВІНОБЛАГРОЛІС» по вул. С. Зулінського, 9 в м. Вінниці (інформацію опубліковано в інформаційно-телекомунікаційній системі закупівель Prozorro за номером UA-2019-09-30-000551-а) та відповідно до пунктів 6 та 11 статті 10 Закону України «Про основні засади здійснення державного фінансового контролю в Україні», частини п’ятої статті 71 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), підпунктів 2 та 9 пункту 6 Положення про Державну аудиторську службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 лютого 2016 року № 43 та підпунктів 2, 9 пункту 6 Положення про Управління Північного офісу Держаудитслужби у Вінницькій області, затвердженого наказом Північного офісу Держаудитслужби від 20 жовтня 2016 року №18, постала потреба в отриманні пояснення з питання:
Чому після унесення усієї обов’язкової інформації до форми оголошення про проведення відкритих торгів на неї не накладено кваліфікованого електронного підпису?
Пояснення необхідно надати через електронну систему закупівель протягом трьох робочих днів з дня оприлюднення цього запиту. При цьому до пояснення може бути долучено його документальне підтвердження.
Номер:
58e046425f4c4ebf84227171ede82e7f
Назва:
Пояснення на запит
Дата опублікування:
02.10.2019 11:56
Опис:
Замовник торгів Вінницьке обласне комунальне спеціалізоване лісогосподарське підприємство "Віноблагроліс", Код ЄДРПОУ – 31128012, адреса - 21022, Вінницька обл., місто Вінниця, ВУЛИЦЯ СЕРГІЯ ЗУЛІНСЬКОГО, будинок 9, предмет закупівлі - ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 – Нове будівництво офісної будівлі (будинок Діда Мороза) відокремленого підрозділу Подільський зоопарк ВОКСПЛ "ВІНОБЛАГРОЛІС" по вул. С. Зулінського, 9 в м. Вінниці, очікувана вартість закупівлі - 2 525 976,00 грн. з ПДВ., унікальний номер закупівлі - UA-2019-09-30-000551-a ● d739e46145a94b05bfb29250b47d7ca7, дата оприлюднення оголошення про проведення процедури закупівлі – 30.09.2019 року.
Порушення виявлене під час проведення моніторингу через спрацювання ризику «RISK1-3_1»: «Чому після унесення усієї обов’язкової інформації до форми оголошення про проведення відкритих торгів на неї не накладено кваліфікованого електронного підпису?»
Пояснення: після внесення унесення усієї обов’язкової інформації до форми оголошення про проведення відкритих торгів, було завантажено документ тендерної документації, Додаток 1 та Додаток 2 до тендерної документації. Після експорту зазначених документів до ЦБД було здійснено накладення кваліфікованого електронного підпису. Однак з технічних причин накладення кваліфікованого електронного підпису не відбулося.
Ненакладення кваліфікованого електронного підпису було виявлено мами наступного дня, до того як з’явилося повідомлення про проведення моніторингу, та підготовлено зміни до тендерної документації, для продовження строку подання тендерних пропозицій до 17.10.2019 року до 14:00.
Отже, нами було усунено дане порушення, шляхом внесення змін до тендерної документації, продовжено строк подання тендерних пропозицій до 17.10.2019 року до 14:00 та накладено кваліфікований електронний підпис згідно до вимог чинного законодавства.