-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 – Нове будівництво офісної будівлі (будинок Діда Мороза) відокремленого підрозділу Подільський зоопарк ВОКСПЛ "ВІНОБЛАГРОЛІС" по вул. С. Зулінського, 9 в м. Вінниці
Тендер Prozorro UA-2019-09-30-000551-a
ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 – Нове будівництво офісної будівлі (будинок Діда Мороза) відокремленого підрозділу Подільський зоопарк ВОКСПЛ "ВІНОБЛАГРОЛІС" по вул. С. Зулінського, 9 в м. Вінниці - відповідно до тендерної документація
Торги відмінено
2 525 976.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 6 314.94 UAH
мін. крок: 0.3% або 6 314.94 UAH
Номер:
d739e46145a94b05bfb29250b47d7ca7
Внутрішній номер закупівлі:
3839753
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-30-000551-a
Замовник:
Вінницьке обласне комунальне спеціалізоване лісогосподарське підприємство "Віноблагроліс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31128012
-
Адреса:
21022, Україна, Вінницька область, Вінниця, Тарногродського,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Куделя Володимир Вікторович 380677829412 vinoblagrolis@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45200000-9 Роботи, пов’язані з об’єктами завершеного чи незавершеного будівництва та об’єктів цивільного будівництваАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 525 976.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 314.94 UAH
Період уточнення:
30.09.2019 18:38 - 07.10.2019 14:00
Період прийому пропозицій:
30.09.2019 18:38 - 17.10.2019 14:00
Аукціон:
з 18.10.2019 15:40
Умови оплати:
підписання договору - 30%
- Подіяпідписання договору
- ОписДля перерахуваня Генпідряднику попередньої оплати (авансу), останній надає для погодження Замовнику протягом 15 робочих днів з дати укладення Договору (або додаткової угоди щодо зміни фінансування) згідно п.3.2. рахунок на оплату в якому зазначає необхідну суму попередньої оплати (авансу) у розмірі до 30% (тридцяти відсотків) від розміру фінансування відповідного року, наведеного у п.3.1. Договору, з урахуванням обсягу та строку виконання робіт передбачених календарним графіком виконання робіт поточного року в межах терміну відпрацювання авансу згідно п. 3.2.3. Договору
- Розмір30%
- ТипАванс
- Період у днях15 робочі дні
виконання робіт - 70%
- Подіявиконання робіт
- ОписОплата робіт (крім суми авансу) здійснюється Замовником шляхом перерахування коштів на розрахунковий рахунок Генпідрядника, за фактично виконані роботи на умовах відстрочки платежу до 30 (тридцяти) банківських днів з моменту та на підставі підписаних Сторонами актів форми №КБ-2в та довідок форми №КБ-3
- Розмір70%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Нове будівництво офісної будівлі (будинок Діда Мороза) відокремленого підрозділу Подільський зоопарк ВОКСПЛ "ВІНОБЛАГРОЛІС" по вул. С. Зулінського, 9 в м. Вінниці (Джерело фінансування закупівлі - кошти державно, місцевого бюджету та власні кошти)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 31.12.2020
Інформація про скасування
Номер:
2f57df3b94d04add8d2d204c61584d6c
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель
Дата опублікування:
04.10.2019 16:33
Статус:
Виконано