-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
09110000-3 Тверде паливо (Вугілля кам’яне марка ДГ (13-100) або еквівалент Г (13-100))
Тендер Prozorro UA-2019-09-30-000204-c
09110000-3 Тверде паливо (Вугілля кам’яне марка ДГ (13-100) або еквівалент Г (13-100))
Торги відмінено
688 760.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 887.60 UAH
мін. крок: 1% або 6 887.60 UAH
Період уточнення:
30.09.2019 11:03 - 06.10.2019 11:08
Звернень немає. Звернення не може бути заданим