-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
09110000-3 Тверде паливо (Вугілля кам’яне марка ДГ (13-100) або еквівалент Г (13-100))
Тендер Prozorro UA-2019-09-30-000204-c
09110000-3 Тверде паливо (Вугілля кам’яне марка ДГ (13-100) або еквівалент Г (13-100))
Торги відмінено
688 760.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 6 887.60 UAH
мін. крок: 1% або 6 887.60 UAH
Номер:
421f161389ad460bb341645710010ba2
Внутрішній номер закупівлі:
3837147
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-30-000204-c
Замовник:
Комунальний заклад "Токмацька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат" Запорізької обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
20522083
-
Адреса:
71702, Україна, Запорізька область, місто Токмак, вулиця Серьогіна,4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Толстих Оксана Олексіївна +380617820163 tokinternat@zp.ukrtel.net http://tokmatska.ucoz.ua/index/ekonomichna_dijalnist/0-4
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
688 760.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
6 887.60 UAH
Період уточнення:
30.09.2019 11:03 - 06.10.2019 11:08
Період прийому пропозицій:
30.09.2019 11:03 - 16.10.2019 11:08
Аукціон:
17.10.2019 14:23 - 17.10.2019 15:02
Період кваліфікації:
17.10.2019 15:02 - 01.11.2019 08:33
Період завантаження договору:
29.10.2019 15:05 - 18.11.2019 15:05
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 календарні дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
09110000-3 Тверде паливо (Вугілля кам’яне марка ДГ (13-100) або еквівалент Г (13-100))
Кількість
186 тонни
Період постачання
до 16.12.2019
Інформація про скасування
Номер:
2b15987da6dd484daf2e82c2953f20ef
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
п.п. 2 п. 1 ст.31 ЗУ "Про публічні закупівлі", замовник відміняє торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель
Дата опублікування:
07.11.2019 13:53
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АТЛАСС" ( ТОВ "АТЛАСС" )
Оскарження: 29.10.2019 15:01 - 09.11.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40355747
-
Контактна особа:
Гусеін Мамедов +380975503375 tov.atlass@ukr.net
-
Адреса:
69014, Украина, Запоріжжя, м. Запоріжжя, 69014, м. Запоріжжя, вул. Кольорова, буд.5
Оскарження: 29.10.2019 15:01 - 09.11.2019 00:00
Початкова пропозиція
593 340.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
511 304.70 UAH з ПДВ
Документи
54
Скарги
0
ПП "МОНОЛІТ ГРУП"
Оскарження: 29.10.2019 15:05 - 12.11.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40353886
-
Контактна особа:
Світлана Беспала +380957151135 monolit.tender2@gmail.com
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ ПРОМИСЛОВА, будинок 2
Оскарження: 29.10.2019 15:05 - 12.11.2019 00:00
Початкова пропозиція
604 500.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
511 313.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
01.11.2019 08:33
Документи
29
Скарги
0
ПП "ЛІДЕР АКТИВ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39123006
-
Контактна особа:
Костянтин Костаков +380675519170 kostakovks1000@gmail.com
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. ДИМИТРОВА, будинок 46 А
Початкова пропозиція
645 420.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
511 314.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
15
Скарги
0
ТОВ "ТОРГІВЕЛЬНО-ВИРОБНИЧА КОМПАНІЯ" ВУГІЛЛЯ ДОН ПРАЙМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39635487
-
Контактна особа:
Тищенко Ирина +380992784828 coaldonprime@ukr.net
-
Адреса:
69006, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, прос. Металургів, буд.6
Початкова пропозиція
682 620.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
643 560.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
8
Скарги
0
ТОВ "УКРВУГЛЕПОСТАВКА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40283877
-
Контактна особа:
ТОВ "УКРВУГЛЕПОСТАВКА" +380503476781 ukrcoal7707@ukr.net
-
Адреса:
Україна, 85320, Донецька обл., місто Мирноград, ВУЛИЦЯ ШАХТАРСЬКА, будинок 71
Початкова пропозиція
678 900.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
678 900.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
39
Скарги
0
Контракти
Номер:
39a6843e699c457d8bc03aa0fe4fbf04
Ідентифікатор договору:
UA-2019-09-30-000204-c-a2
Постачальник:
ПП "МОНОЛІТ ГРУП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40353886
-
Контактна особа:
Світлана Беспала +380957151135 monolit.tender2@gmail.com
-
Адреса:
40007, Україна, Сумська область, місто Суми, ВУЛИЦЯ ПРОМИСЛОВА, будинок 2
Сума договору:
511 313.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
511 313.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації