-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Ноутбук
Тендер Prozorro UA-2019-09-09-000050-c
1) Ноутбук Lenovo IdeaPad 330-15IKB (81DC009RRA) Onyx Black з ліцензійним програмним забезпеченням Windows – 20 шт. 2) Комп’ютерна мишка –20 шт.
Торги не відбулися
213 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 065.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 065.00 UAH
Період уточнення:
09.09.2019 09:50 - 27.09.2019 09:00
Відповідь надана
Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП
Номер:
883c64d8a93d4040b337d50c92613726
Дата опублікування:
10.09.2019 11:21
Опис:
- Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації?
- Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку чи модель запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі";
- Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Відповідь:
Вітання, орієнтуємось тільки на вказану модель, оскільки по відзивах шкіл зарекомендувала себе бездоганно. Платник ПДВ чи ні для нас не суттєво.
Дата відповіді:
10.09.2019 11:47