-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Ноутбук
Тендер Prozorro UA-2019-09-09-000050-c
1) Ноутбук Lenovo IdeaPad 330-15IKB (81DC009RRA) Onyx Black з ліцензійним програмним забезпеченням Windows – 20 шт. 2) Комп’ютерна мишка –20 шт.
Торги не відбулися
213 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 065.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 065.00 UAH
Номер:
30e2a8349dd948dd8972e6a1f7c12f11
Внутрішній номер закупівлі:
3757941
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-09-09-000050-c
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту Шацької РДА
×
-
Код ЄДРПОУ:
20124276
-
Адреса:
44000, Україна, Волинська область, ШАЦЬК, вул. Шковороди, 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бондаренко Владислав 0970335630 osvit2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
213 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.09.2019 09:50 - 27.09.2019 09:00
Період прийому пропозицій:
09.09.2019 09:50 - 07.10.2019 09:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴213 000.00 Ноутбук