-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Ноутбук
Тендер Prozorro UA-2019-09-09-000050-c
1) Ноутбук Lenovo IdeaPad 330-15IKB (81DC009RRA) Onyx Black з ліцензійним програмним забезпеченням Windows – 20 шт. 2) Комп’ютерна мишка –20 шт.
Торги не відбулися
213 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 065.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 065.00 UAH
Період оскарження:
09.09.2019 09:50 - 03.10.2019 00:00
Нічого не знайдено.