-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Фотографічне обладнання – за кодом CPV ДК 021:2015 -38650000-6 (Фотографічне обладнання). (Джерело фінансування закупівлі – кошти Спеціального фонду Державного бюджету).
Тендер Prozorro UA-2019-08-28-000698-a
Торги не відбулися
114 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 572.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 572.50 UAH
Період уточнення:
28.08.2019 10:51 - 03.09.2019 18:00
Відповідь надана
Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП
Номер:
83b813b67fd94074b8cb94d1dd1f1bdf
Дата опублікування:
29.08.2019 08:01
Опис:
1) Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації?
2) Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку чи модель запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі";
3) Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Відповідь:
1. Запропонований учасником товар обов’язково повинен відповідати (або бути не гірше) усім наведеним у цьому Додатку Тендерної документації технічним вимогам, характеристикам і комплектації.
2. Додаток 1 Тендерної документації містить вимогу до учасників щодо вказання конкретної назви/моделі запропонованого товару.
3. Вартість товару повинна включати всі витрати, пов‘язані з поставкою товару, його розвантаженням, всі податки та збори.
Дата відповіді:
02.09.2019 10:20