-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Фотографічне обладнання – за кодом CPV ДК 021:2015 -38650000-6 (Фотографічне обладнання). (Джерело фінансування закупівлі – кошти Спеціального фонду Державного бюджету).
Тендер Prozorro UA-2019-08-28-000698-a
Торги не відбулися
114 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 572.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 572.50 UAH
Номер:
4681a05d9af24e8b9c2a31f7954a5df5
Внутрішній номер закупівлі:
3721160
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-28-000698-a
Замовник:
Запорізький державний медичний університет
×
-
Код ЄДРПОУ:
02010741
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька обл., ЗАПОРІЖЖЯ, пр. Маяковського, буд. 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сігідова Тетяна +380612362293 sigidova.tn@zsmu.zp.ua http://www.zsmu.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38650000-6 Фотографічне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
114 500.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
572.50 UAH
Період уточнення:
28.08.2019 10:51 - 03.09.2019 18:00
Період прийому пропозицій:
28.08.2019 10:51 - 13.09.2019 18:00
Умови оплати:
поставка товару - 100%
- Подіяпоставка товару
- Розмір100%
- ТипПiсляоплата
- Період у днях30 банківські дні
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Фотографічне обладнання – за кодом CPV ДК 021:2015 -38650000-6 (Фотографічне обладнання). (Джерело фінансування закупівлі – кошти Спеціального фонду Державного бюджету).
Кількість
3 одиниця
Період постачання
до 20.12.2019
Місце постачання
69035, Україна, Запорізька обл., ЗАПОРІЖЖЯ, пр. Маяковського, буд. 26, Вознесенівський р-н
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "Папарацци-Про"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40322673
-
Контактна особа:
Крапивний Олесь Павлович +380442357042 oleskrapivniy@ukr.net
-
Адреса:
01004, Україна, м. Київ, Київ, вул. Пушкінська, буд. 20
Початкова пропозиція
107 004.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
107 004.00 UAH з ПДВ
Документи
27
Скарги
0