-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Фотографічне обладнання – за кодом CPV ДК 021:2015 -38650000-6 (Фотографічне обладнання). (Джерело фінансування закупівлі – кошти Спеціального фонду Державного бюджету).
Тендер Prozorro UA-2019-08-28-000698-a
Торги не відбулися
114 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 572.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 572.50 UAH
Період оскарження:
28.08.2019 10:51 - 09.09.2019 00:00
Нічого не знайдено.