• Відкриті торги
  • Однолотова
  • КЕП

Ноутбук

1) Ноутбук Lenovo IdeaPad 330-15IKB (81DC009RRA) Onyx Black з ліцензійним програмним забезпеченням Windows – 20 шт. 2) Комп’ютерна мишка –20 шт.

Торги не відбулися

213 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 065.00 UAH
Період уточнення: 20.08.2019 16:02 - 30.08.2019 09:00
Відповідь надана

Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП

Номер: d0c3574e2cb74a8e976b2b532cf1e766
Дата опублікування: 21.08.2019 10:43
Опис: 1) Чи допускаєте Ви на торги товари, торгові марки або моделі яких відрізняються від торгових марок або моделей, вказаних Вами в тендерній документації? 2) Просимо Замовника зобов'язати всіх учасників закупівлі вказувати конкретну торгову марку чи модель запропонованого товару в своїх цінових пропозиціях, щоб всі зацікавлені сторони мали змогу точно ідентифікувати його і пересвідчитися, що запропонований товар відповідає вимогам Замовника. Така вимога забезпечить дотримання всіма учасниками закупівель ПРИНЦИПУ ВІДКРИТОСТІ ТА ПРОЗОРОСТІ НА ВСІХ СТАДІЯХ ЗАКУПІВЕЛЬ», закріпленого статтею 3 ЗУ "Про публічні закупівлі"; 3) Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Відповідь: 1. Вітання, орієнтуємось тільки на вказану модель, оскільки по відзивах шкіл зарекомендувала себе бездоганно. 2. Дякуємо за пораду. 3. Платник ПДВ чи ні для нас не суттєво.
Дата відповіді: 21.08.2019 11:04