-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Ноутбук
Тендер Prozorro UA-2019-08-20-002438-c
1) Ноутбук Lenovo IdeaPad 330-15IKB (81DC009RRA) Onyx Black з ліцензійним програмним забезпеченням Windows – 20 шт. 2) Комп’ютерна мишка –20 шт.
Торги не відбулися
213 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 065.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 065.00 UAH
Період оскарження:
20.08.2019 16:02 - 05.09.2019 00:00
Нічого не знайдено.