• Відкриті торги
  • Однолотова
  • КЕП

Ноутбук

1) Ноутбук Lenovo IdeaPad 330-15IKB (81DC009RRA) Onyx Black з ліцензійним програмним забезпеченням Windows – 20 шт. 2) Комп’ютерна мишка –20 шт.

Торги не відбулися

213 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 065.00 UAH
Номер: bd52344c2648421d96878d46a032d7d5
Внутрішній номер закупівлі: 3700262
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-08-20-002438-c   
Замовник: Відділ освіти, молоді та спорту Шацької РДА
Контактна особа: Бондаренко Владислав 0970335630 osvit2@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 213 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.08.2019 16:02 - 30.08.2019 09:00
Період прийому пропозицій: 20.08.2019 16:02 - 09.09.2019 09:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴213 000.00 Ноутбук