-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Сервопривідна випробувальна машина для статичних випробувань металевих та неметалевих матеріалів на розтягування, стиснення та згинання, визначення механічних характеристик матеріалів у комплектації з обладнанням для високотемпературних випробувань
Тендер Prozorro UA-2016-10-28-000828-b
Завершена
1 750 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 750.00 UAH
Період уточнення:
28.10.2016 15:47 - 06.11.2016 17:00
Відповідь надана
Типи зразків
Номер:
7ecb399a1c8346f68d38bb56b943ff6c
Дата опублікування:
06.11.2016 14:39
Опис:
- У відповіді на запитання (від 01.11.16 11:14) Замовник вказує: П.6 –«Маються на увазі наступні зразки для випробувань: - «гагарінські» з різьбовим кріпленням для металів (різьба М10, М12, М14, М16) (не клинові); - «гагарінські» без різьбові (діаметром від 8 до 16 мм)»
1) Що мається на увазі під терміном «гагарінські» ? В діючій нормативно-технічній документації даний термін не використовується. (Можливо Замовник мав на увазі
Зразки які використовувалися в «Пресі Гагаріна» який випускався до 1930 року? ) - в такому випадку термін є застарілим і не може вказуватися в Технічних вимогах.
Просимо надати вичерпний перелік зразків їх типів і розмірів згідно діючої нормативно-технічної документації.
2)Розміри зразків для випробування, вказуються як: «для металів (різьба М10, М12, М14, М16) (не клинові); - «гагарінські» без різьбові (діаметром від 8 до 16 мм)»
Але зважаючи на те що машина розрахована на максимальне навантаження 5000Н (5кН або 500кг) – вона здатна розірвати зразок максимум діаметром 5-6 мм (найменш міцних марок сталі - Ст.3 наприклад) про які 8-16 мм в такому випадку йде мова. Просимо роз яснити дане питання,або від коректувати Технічні вимоги з урахуванням реальних технічних можливостей обладнання з указанням коректних розмірів зразків.
Відповідь:
Термін «гагарінські» дійсно не вживається в нормативно-технічній документації, так само як і не використовується у Технічних вимогах даної тендерної документації. У відповіді на запитання від 01.11.16 термін «гагарінські» вжитий виключно як професійний сленг. Перелік досліджуваних зразків подано у п.1 даної відповіді.
Дата відповіді:
07.11.2016 15:04
Відповідь надана
Перелік стандартів
Номер:
b8af19db0a6242618e9b1a0572b3702b
Дата опублікування:
06.11.2016 14:24
Опис:
- 1 В технічних вимогах Замовники вказує –П.1: Випробувальна машина повинна забезпечувати проведення механічних випробувань на розтягнення, стиснення, згинання з метою визначення механічних характеристик (фізична та/або умовна границя текучості, границя міцності, відносне видовження, відносне звуження) металевих та неметалевих матеріалів відповідно до діючої нормативно-технічної документації (ГОСТ, ДСТУ), котра регламентує відповідні випробування стандартних зразків за нормальної та підвищених температур (до 700 °С).
Зважаючи на те що перелік стандартів (методик вимірювань,настанов та ін..) та іншої нормативно технічної документації, що регламентує випробування «металевих та неметалевих матеріалів» Є досить значним як і сам перелік «металевих та неметалевих матеріалів»
Просимо надати вичерпний перелік діючих нормативно-технічних документів, згідно яких будуть проводитися випробування із зазначенням діапазону вимірювання та Розмірів та\або типів зразків.
Відповідь:
Відповіді на поставлені питання надано відповідно до оновлених (відкоректованих) технічних вимог:
1. Випробування будуть виконуватись відповідно до такої нормативно-технічної документації:
‒ ДСТУ EN 10002-1:2006 Матеріали металеві. Випробування на розтяг. Частина 1. Метод випробування за кімнатної температури.
‒ ДСТУ EN 10002-5:2006 Матеріали металеві. Випробування на розтяг. Частина 5. Метод випробування за підвищених температур.
‒ ГОСТ 1497 Металлы. Метод испытаний на растяжение. (Циліндричні зразки: тип ІІІ (гладкі) та тип IV (з різьбою); плоскі зразки: тип І та тип ІІ).
‒ ГОСТ 11262 Пластмассы. Методы испытаний на растяжение. (Зразки типу 1, типу 2, типу 3 та типу 4).
‒ ГОСТ 10446 Проволока. Метод испытания на растяжение.
‒ ГOCT 270 Резина. Метод определения упругопрочностных свойств при растяжении.
‒ ГОСТ 10006 Трубы металлические. Метод испытания на растяжение.
Згідно відкоректованих Технічних вимог випробування будуть проводитися за максимального навантаження до 50 000 Н, діапазон вимірювання 350 – 50 000 Н.
Дата відповіді:
07.11.2016 15:01
Відповідь надана
Сервопривідна випробувальна машина для статичних випробувань
Номер:
83a33c42966c4761bcad234dca591adb
Дата опублікування:
31.10.2016 12:42
Опис:
1. Які стандартні зразки металевих зразків треба враховувати: плоскі чи круглі? Від цього залежить тип захватів.
2. Які неметалеві зразки треба враховувати: гуму, пластмаси, тканина? Під кожен зразок потрібно захватне пристосування.
3. Реченя "Керування визначенням твердості об’ємних деталей великих розмірів за допомогою персонального комп’ютера (ПЕОМ)" - що мається на увазі в терміні - "об’ємних деталей великих розмірів" Надайте, будь ласка, інформацію про такі деталі.
4. Стосовно обладнання для температурних випробувань. Для якого саме типу зразка треба розраховувати розміри обладнання та високотемпературних захватів?
5. Надайте, будь ласка, більш детальнішу інформацію про оснастку для вимірювання твердості об’ємних деталей великих розмірів.
6. Надайте, будь ласка, більш детальнішу інформацію про оснастку для проведення випробування не стандартних (уніфікованих) зразків. В чому саме їх уніфікація?
З повагою,
Директор ПП Арматор
Наріжний Володимир Андрійович
моб. 050 340 0772
Відповідь:
1.Необхідно враховувати і плоскі і круглі стандартні металеві зразки для випробувань, крім того бажано передбачити можливість випробувань зразків з різьбовим кріпленням типу «гагарінських» (різьба М12), а також «гагарінськіх» зразків без різьби (пояснення в пункті 6).
2. З неметалевих матеріалів необхідно враховувати можливість випробувань гумових, пластикових, полімерних та композитних матеріалів.
3. Маються на увазі деталі (вироби, зразки) складної конструкційної форми, розміри яких перевищують робочу зону звичайного стаціонарного твердоміру, а також деталі (вироби, зразки) масою до 300 кг, твердість яких неможливо вимірювати на стаціонарному твердомірі. Тобто, необхідно передбачити можливість вимірювання твердості деталей (виробів, зразків) шириною до 500 мм, висотою до 600 мм і масою до 300 кг.
4. Необхідно забезпечити можливість проведення високотемпературних випробувань згідно ГОСТ 9651-84 (ИСО 783-89) «Металлы. Методы испытаний на растяжение при повышенных температурах».
5. Оснастка повинна відповідати вимогам п. 3, повинна забезпечувати фіксацію та утримання деталі на робочому столі в момент проведення індентування, а також містити набір інденторів для вимірювання твердості методами Брінелля, Роквелла та Віккерса згідно діючих стандартів на вимірювання твердості цими методами. Також необхідне кріплення для встановлення вказаних інденторів та програмне забезпечення для запису діаграми індентування при проведенні вимірювання твердості, яке дозволяє керувати даною функцією.
6. Маються на увазі наступні зразки для випробувань:
- «гагарінські» з різьбовим кріпленням для металів (різьба М10, М12, М14, М16) (не клинові);
- «гагарінські» без різьбові (діаметром від 8 до 16 мм) для не металевих матеріалів (не клинові);
- механічні вузли та робочі пари, які випробовуються на розтяг згідно діючим стандартам (ланцюги різних діаметрів , болтові з’єднання різного кроку різьби та ін.);
- дріт різного діаметру;
- гумові зразки різних розмірів.
Дата відповіді:
01.11.2016 11:14