-
Відкриті торги
-
Однолотова
-
КЕП
Сервопривідна випробувальна машина для статичних випробувань металевих та неметалевих матеріалів на розтягування, стиснення та згинання, визначення механічних характеристик матеріалів у комплектації з обладнанням для високотемпературних випробувань
Тендер Prozorro UA-2016-10-28-000828-b
Завершена
1 750 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 750.00 UAH
Період оскарження:
28.10.2016 15:47 - 12.11.2016 00:00
Нічого не знайдено.