• Відкриті торги
  • Однолотова
  • КЕП

Сервопривідна випробувальна машина для статичних випробувань металевих та неметалевих матеріалів на розтягування, стиснення та згинання, визначення механічних характеристик матеріалів у комплектації з обладнанням для високотемпературних випробувань

Завершена

1 750 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 750.00 UAH
Номер: 825903f9c9a7407682d30ba1ac777854
Внутрішній номер закупівлі: 368053
Ідентифікатор закупівлі: UA-2016-10-28-000828-b   
Замовник: Національний університет "Львівська політехніка"
Контактна особа: Ковалишин Тарас Андрійович 380322582337 postach@polynet.lviv.ua http://lp.edu.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 38424000-3 Контрольно-вимірювальне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 750 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 28.10.2016 15:47 - 06.11.2016 17:00
Період прийому пропозицій: 28.10.2016 15:47 - 16.11.2016 17:00
Аукціон: 17.11.2016 14:02 - 17.11.2016 14:29
Період кваліфікації: 17.11.2016 14:29 - 22.11.2016 10:36
Період завантаження договору: 17.11.2016 14:29 - 07.12.2016 14:29

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 750 000.00 Сервопривідна випробувальна машина для статичних випробувань металевих та неметалевих матеріалів на розтягування, стиснення та згинання, визначення механічних характеристик матеріалів у комплектації з обладнанням для високотемпературних випробувань