-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівництво системи відеоспостереження вулиць селища Володимирець. Інформаційно-телекомунікаційна автоматизована система "Безпечне місто"
Тендер Prozorro UA-2019-08-01-003220-b
Будівництво системи відеоспостереження вулиць селища Володимирець. Інформаційно-телекомунікаційна автоматизована система "Безпечне місто"
Торги відмінено
1 600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 16 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 16 000.00 UAH
Період уточнення:
01.08.2019 18:53 - 06.08.2019 19:30
Відповідь надана
Уточнення
Номер:
fadfa115beb64009b1f722963f4ddc1b
Дата опублікування:
05.08.2019 15:57
Опис:
Чи потрібно надавати підтверджуючий лист від розробника програмного забезпечення про згоду на встановлення вищезгаданого програмного забезпечення при подачі документації для участі в торгах.
Відповідь:
Не потрібно, проте програмне забезпечення повинно відповідати вимогам тендерної документації (додатки 1, 6).
Дата відповіді:
08.08.2019 14:37
Відповідь надана
Уточнення
Номер:
e281c115da9c4a7babef90ed3c8d9c0c
Дата опублікування:
05.08.2019 15:45
Опис:
Доброго дня! просимо Вас уточнити слідуюче:
1. Що мається на увазі (або аналог);
2. Чи можлива зміна програмного забезпечення на аналог (відхилення від проектної документації.
Відповідь:
1. Під аналогом мається на увазі обладнання яке вказане в додатку №1 до тендерної документації, з такими ж або покращеними технічними характеристиками, якщо дане обладнання зняте з виробництва або відсутнє в торгових мережах.
2. Програмне забезпечення має відповідати основним проектним рішенням, що вказані в додатку 1 до тендерної документації.
Дата відповіді:
08.08.2019 14:37