-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівництво системи відеоспостереження вулиць селища Володимирець. Інформаційно-телекомунікаційна автоматизована система "Безпечне місто"
Тендер Prozorro UA-2019-08-01-003220-b
Будівництво системи відеоспостереження вулиць селища Володимирець. Інформаційно-телекомунікаційна автоматизована система "Безпечне місто"
Торги відмінено
1 600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 16 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 16 000.00 UAH
Номер:
e4e2797c3bf741179b7a399209db3c9f
Внутрішній номер закупівлі:
3639466
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-08-01-003220-b
Замовник:
Володимирецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04388113
-
Адреса:
34300, Україна, Рівненська область, смт.Володимирець, Соборна,39
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Серховець Олеся Вікторівна 380363423527 volodrada@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
1 600 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
16 000.00 UAH
Період уточнення:
01.08.2019 18:53 - 06.08.2019 19:30
Період прийому пропозицій:
01.08.2019 18:53 - 16.08.2019 19:30
Аукціон:
19.08.2019 15:55 - 19.08.2019 16:22
Період кваліфікації:
19.08.2019 16:22 - 30.08.2019 15:48
Період завантаження договору:
19.08.2019 16:22 - 08.09.2019 16:22
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Будівництво системи відеоспостереження вулиць селища Володимирець. Інформаційно-телекомунікаційна автоматизована система "Безпечне місто"
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 10.12.2019
Місце постачання
34300, Україна, Рівненська область, смт Володимирець, вулиці селища у відповідності до умов тендерної документації
На карті
Інформація про скасування
Номер:
1c2a4023b0ef43c1bfbce09ca65ec70e
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
Абз. 3 ч. 1 ст. 31 Закону України «Про публічні закупівлі» - неможливість усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.
Дата опублікування:
12.09.2019 15:37
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП фірма "Імбекс"
Оскарження: 19.08.2019 16:22 - 10.09.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
13975364
-
Контактна особа:
Воробей Олександр Володимирович +380363622240 imbex112@ukr.net
-
Адреса:
34402, Україна, Рівненська область, місто Вараш, мікрорайон Вараш, 22а
Оскарження: 19.08.2019 16:22 - 10.09.2019 00:00
Початкова пропозиція
1 226 352.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 226 352.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
30.08.2019 15:48
Документи
9
Скарги
0
ПП "ЗАХІД ПРОМБУДСЕРВІС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35193635
-
Контактна особа:
Найдич Сергій Петрович +380363631664 zpbs@ukr.net
-
Адреса:
34354, Україна, Рівненська область, село Стара Рафалівка, вулиця Хлібороб, будинок 52
Початкова пропозиція
1 518 871.20 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 518 871.20 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
2
Скарги
0
ТОВ КОБІ ІНТЕГРАТОР
×
-
Код ЄДРПОУ:
41120397
-
Контактна особа:
Єрмольєва Юлія 380978743858, 380978743858 office@kobi.ua
-
Адреса:
04114, Україна, місто Київ, Київ, вул. Пріорська , буд. 10, кв. 3
Початкова пропозиція
1 594 079.23 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 594 079.23 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
25
Скарги
0
Контракти
Номер:
4a089797312d4e9fbc8c0f08fbad7734
Ідентифікатор договору:
UA-2019-08-01-003220-b-a1
Постачальник:
ПП фірма "Імбекс"
×
-
Код ЄДРПОУ:
13975364
-
Контактна особа:
Воробей Олександр Володимирович +380363622240 imbex112@ukr.net
-
Адреса:
34402, Україна, Рівненська область, місто Вараш, мікрорайон Вараш, 22а
Сума договору:
1 226 352.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 226 352.00 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації