-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Будівництво системи відеоспостереження вулиць селища Володимирець. Інформаційно-телекомунікаційна автоматизована система "Безпечне місто"
Тендер Prozorro UA-2019-08-01-003220-b
Будівництво системи відеоспостереження вулиць селища Володимирець. Інформаційно-телекомунікаційна автоматизована система "Безпечне місто"
Торги відмінено
1 600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 16 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 16 000.00 UAH
Період оскарження:
01.08.2019 18:53 - 12.08.2019 00:00
Нічого не знайдено.