-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт покрівлі будівлі
Тендер Prozorro UA-2019-06-14-000075-b
Капітальний ремонт покрівлі будівлі дошкільного навчального закладу «Князівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»
Торги відмінено
1 697 442.00
UAH з ПДВ
Період уточнення:
14.06.2019 08:42 - 25.06.2019 17:00
Без відповіді
Не достатньо інформації для обрахунку договірної ціни
Номер:
7cb3eea00ef841d58402073f2965f3ec
Дата опублікування:
18.06.2019 11:13
Опис:
Доброго дня!
В технічному завданні відображені частина матеріалів та роботи які потрібно провести, але немає переліку всіх матеріалів які будуть використані. Для правильного обрахунку локального кошторису та договірної ціни просимо, Вас, надати відомість матеріальних ресурсів або копію проекту.
Відповідь надана
Де документи?
Номер:
1a33e373de39432fafb2edbccd4dddd9
Дата опублікування:
14.06.2019 13:52
Опис:
Доброго дня!
У тендері відсутня тендерна документація. Немає ні об'ємів робіт ні умов тендеру.
Відповідь:
Доброго дня !
Можете переглянути тендерну документацію, де вказано повний перелік потрібних робіт для кап.ремонту, та інші умови тендеру.
Якщо виникнуть ще якісь запитання, дзвоніть за вказаним номером. Дякую
Дата відповіді:
18.06.2019 07:25
Відповідь надана
Де документи?
Номер:
e11823e2912e4e0691079f654b4f7c2e
Дата опублікування:
14.06.2019 13:51
Опис:
Доброго дня!
У тендері відсутня тендерна документація. Немає ні об'ємів робіт ні умов тендеру.
Відповідь:
Доброго дня !
Можете переглянути тендерну документацію, де вказано повний перелік потрібних робіт для кап.ремонту, та інші умови тендеру.
Якщо виникнуть ще якісь запитання, дзвоніть за вказаним номером. Дякую
Дата відповіді:
18.06.2019 07:25