-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Капітальний ремонт покрівлі будівлі
Тендер Prozorro UA-2019-06-14-000075-b
Капітальний ремонт покрівлі будівлі дошкільного навчального закладу «Князівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»
Торги відмінено
1 697 442.00
UAH з ПДВ
Номер:
1bb20ce9b9a54a6da8a2d74e559e3326
Ідентифікатор моніторингу:
UA-M-2019-06-18-000012
Дата прийняття рішення про проведення моніторингу:
18.06.2019 00:00
Період моніторингу:
18.06.2019 16:23 - 11.07.2019 00:00
Статус:
Вирішено
Опис:
ДЕРЖАВНА АУДИТОРСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ЗАХІДНИЙ ОФІС ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
УПРАВЛІННЯ ЗАХІДНОГО ОФІСУ ДЕРЖАУДИТСЛУЖБИ
В РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ
Н А К А З
18.06.2019 № 27
м. Рівне
Про початок
моніторингу закупівель
Відповідно до частини другої статті 71 Закону України «Про публічні закупівлі», пункту 10 Положення про Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області, затвердженого наказом Західного офісу Держаудитслужби від 02.07.2018 № 187,
НАКАЗУЮ:
1. Почати моніторинг закупівель відповідно до Додатку 1, що додається.
2. Відділу контролю у сфері закупівель забезпечити проведення моніторингу закупівель, зазначеного у Додатку 1 до цього наказу.
Начальник управління А. КАРП’ЮК
Додаток 1 до наказу Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області від 18.06.2019 № 27.
Перелік процедур закупівель
№ з/п Оголошення про проведення процедури закупівлі та/або повідомлення про намір укласти договір на веб-порталі Уповноваженого органу Опис підстав для здійснення моніторингу закупівлі Унікальний номер дата оприлюднення на веб-порталі Уповноваженого органу
2 UA-2019-06-14-000075-b 14.06.2019 Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненній в електронній системі закупівель
Начальник відділу контролю у сфері закупівель Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області В.ГРИГОРУК
Етапи закупівельного процесу:
- Планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення
Підстави для прийняття рішення про початок моніторингу:
- Виявлені органом державного фінансового контролю ознаки порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель в інформації, оприлюдненій в електронній системі закупівель
Детальніше
Висновок про результати моніторингу
Статус порушень:
Виявлені
Тип порушень:
- Неоприлюднення або порушення строків оприлюднення інформації про закупівлі
- Тендерна документація складена не у відповідності до вимог закону
- Порушення законодавства в частині складання форм документів у сфері публічних закупівель
Висновок про наявність або відсутність порушень законодавства:
За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель в частині оприлюднення інформації про закупівлю встановлено порушення вимог абзацу другого пункту 2 Наказу № 490.
За результатами аналізу питання дотримання Замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо планування закупівлі та оприлюднення інформації про її проведення встановлено порушення вимог частини першої статті 4 Закону.
За результатами моніторингу відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону встановлено порушення вимог абзацу першого частини третьої статті 17, пункту 2 частини другої статті 22 Закону.
За результатами аналізу питання: визначення предмета закупівлі – порушень не встановлено.
Зобов’язанння щодо усунення порушення (порушень) законодавства у сфері публічних закупівель:
Згідно з інформацією, оприлюдненою в електронній системі закупівель, 19.06.2019 Замовник відмінив торги по зазначеній процедурі закупівлі у зв’язку із відсутністю річного плану закупівель на 2019 рік по даній класифікації.
Інформація про результати моніторингу закупівлі у розрізі стадій проведення процедури закупівлі:
Дата закінчення моніторингу: 19 червня 2019 року.
Предметом аналізу були питання: визначення предмета закупівлі, відображення закупівлі у річному плані, оприлюднення інформації щодо закупівлі, відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон).
Під час моніторингу проаналізовано: річний план закупівель на 2019 рік, оголошення про проведення закупівлі, тендерну документацію.
За результатами моніторингу закупівлі, встановлено порушення вимог абзацу другого пункту 2 наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22 березня 2016 року № 490 «Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 березня 2016 року за № 449/28579 (далі – Наказ №490), а саме: не накладено електронний цифровий підпис на оголошення про проведення відкритих торгів ID꞉ UA-2019-06-14-000075-b та тендерну документацію.
Також, за результатами моніторингу встановлено, що Замовник 14.06.2019 оприлюднив оголошення про проведення процедури відкритих торгів на закупівлю робіт з капітального ремонту покрівлі будівлі дошкільного навчального
закладу «Князівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» на вул. Незалежності, 3 в с. Князівка Березнівського району Рівненської області», очікуваною вартістю 1 697 442,00 грн, яка не передбачена річним планом Замовника на 2019 рік, чим не дотримано вимоги частини першої статті 4 Закону.
Крім того, за результатами аналізу питання дотримання замовником законодавства у сфері публічних закупівель щодо відповідності вимог тендерної документації вимогам Закону встановлено, що Замовником у п. 5 розділу «Інструкція з підготовки тендерної пропозиції» тендерної документації, в порушення вимог абзацу першого частини третьої статті 17 та пункту 2 частини другої статті 22 Закону, вимагається від учасника-переможця документальне підтвердження інформації згідно пункту 2 частини першої статті 17 Закону, яка міститься у відкритому єдиному державному реєстрі, доступ до якого є вільним.
Період усунення порушень:
19.06.2019 16:59 - 05.07.2019 00:00
Дата публікації висновку:
19.06.2019 16:59
Інформація про усунення порушення
Опис звіту:
19.06.2019 нами було встановлено порушення, у зв’язку із чим було проведено відміну торгів :
1. вимог абзацу другого пункту 2 наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22 березня 2016 року № 490 «Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель», саме: не накладено електронний цифровий підпис на оголошення про проведення відкритих торгів ID꞉ UA-2019-06-14-000075-b та тендерну документацію.
2. Було оприлюднено Оголошення про проведення процедури відкритих торгів на закупівлю робіт з капітального ремонту покрівлі будівлі дошкільного навчального закладу «Князівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» на вул. Незалежності, 3 в с. Князівка Березнівського району Рівненської області», очікуваною вартістю 1 697 442,00 грн, без публікації Річного плану Закупівель на 2019 рік, чим не дотримано вимоги частини першої статті 4 Закону.
3. Крім того, було порушення вимог абзацу першого частини третьої статті 17 та пункту 2 частини другої статті 22 Закону, - документальне підтвердження інформації згідно пункту 2 частини першої статті 17 Закону, яка міститься у відкритому єдиному державному реєстрі, доступ до якого є вільним.
У зв’язку з цим, ми відмінили торги по зазначеній процедурі, з метою усунення порушень.
Після проведення зборів учасників Тендерного комітету маємо за мету провести повторні торги.
Дата публікації звіту:
21.06.2019 09:58
Підтвердження факту усунення порушення
Результат:
Усунуто
Результат по типу порушення:
- corruptionPublicDisclosure: Так
- corruptionBiddingDocuments: Так
- documentsForm: Так
Опис:
Торги відмінено
Дата публікації:
04.12.2019 16:02