• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Капітальний ремонт покрівлі будівлі

Капітальний ремонт покрівлі будівлі дошкільного навчального закладу «Князівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

Торги відмінено

1 697 442.00 UAH з ПДВ
Номер: 46382032d6594d7fbbf3d6024f6e28fd
Внутрішній номер закупівлі: 3479584
Ідентифікатор закупівлі: UA-2019-06-14-000075-b   
Замовник: Князівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Березнівської районної ради Рівненської області
Контактна особа: Кирушок Наталія Юріївна 380984092209 knyazivka_2009@ukr.net http://knyazivka.at.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 1 697 442.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 14.06.2019 08:42 - 25.06.2019 17:00
Період прийому пропозицій: 14.06.2019 08:42 - 05.07.2019 17:00
Аукціон: з 08.07.2019 13:23

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Капітальний ремонт покрівлі будівлі дошкільного навчального закладу «Князівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» на вул. Незалежності, 3 в с.Князівка Березнівського району Рівненської області»
Код ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Кількість 1 роботи
Період постачання 08.07.2019 - 31.10.2019
Місце постачання 34621, Україна, Рівненська область, Князівка, Незалежності, 3 На карті

Інформація про скасування

Номер: 9d8267fa403a4060ada73768f1eecf95
Причина скасування: cancelled
Опис причини скасування: не внесення однієї із документацій
Дата опублікування: 19.06.2019 07:44
Статус:
Виконано