-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Персональний комп'ютер ( системний блок, монітор, миша, клавіатура)
Тендер Prozorro UA-2019-04-05-002405-a
Машини для обробки даних (апаратна частина) (комп'ютерний клас: персональний комп'ютер вчителя, персональні комп'ютери учнів)
Завершена
243 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 219.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 219.50 UAH
Період уточнення:
05.04.2019 16:31 - 13.04.2019 17:00
Відповідь надана
Про аналоги, еквіваленти предмета закупівлі та участі ФОП
Номер:
5b0cf013265c4e88a1912193b6761d5c
Дата опублікування:
08.04.2019 09:21
Опис:
1) Чи допускаєте Ви на торги товари, торгова марка або модель яких відрізняється від торгової марки або моделі , яка відповідає предмету закупівлі?
2) Чи допускаєте Ви до участі в закупівлі фізичних осіб-підприємців неплатників ПДВ? Якщо допускаєте, то як будете оцінювати пропозицію ФО-П неплатника ПДВ: розглядатимете його ціну як остаточну чи додаватимете до його ціни суму ПДВ 20%, чи будете порівнювати ціни всіх учасників без врахування ПДВ?
Відповідь:
1. В тендерній документації всі вимоги зазаначені якщо в Вас відрізняється марки і моделі ми не можемо на даний час об'єктивно відповісти на Ваше питання, так як не розуміємо про що конкретно йде мова.
2. Вартість товару включає в себе податок податок на додану вартість, тому ціна за одиницю повинна бути включена з ПДВ якщо ви платник ПДВ.
Дата відповіді:
08.04.2019 09:41