-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Персональний комп'ютер ( системний блок, монітор, миша, клавіатура)
Тендер Prozorro UA-2019-04-05-002405-a
Машини для обробки даних (апаратна частина) (комп'ютерний клас: персональний комп'ютер вчителя, персональні комп'ютери учнів)
Завершена
243 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 219.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 219.50 UAH
Номер:
662e77b86d674055aeeeea77ead0f387
Внутрішній номер закупівлі:
3359592
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-04-05-002405-a
Замовник:
Державний професійно-технічний навчальний заклад Томаківський професійний аграрний ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
02541852
-
Адреса:
53500, Україна, Дніпропетровська область, смт. Томаківка, вул. Шосейна, 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валерій Філь +380972116191 buhgalteriatpal@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
243 900.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
1 219.50 UAH
Період уточнення:
05.04.2019 16:31 - 13.04.2019 17:00
Період прийому пропозицій:
05.04.2019 16:31 - 23.04.2019 17:00
Аукціон:
24.04.2019 15:34 - 24.04.2019 15:55
Період кваліфікації:
24.04.2019 15:55 - 26.04.2019 11:48
Період завантаження договору:
24.04.2019 15:55 - 14.05.2019 15:55
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Персональний комп'ютер вчителя ( системний блок, монітор, миша, клавіатура)
Кількість
1 штуки
Період постачання
03.06.2019 - 28.06.2019
Персональні комп'ютера учнів ( системний блок, монітор, миша, клавіатура)
Кількість
15 штуки
Період постачання
03.06.2019 - 28.06.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕМЕНС"
Оскарження: 24.04.2019 15:55 - 07.05.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
42647754
-
Контактна особа:
Наталя Чечина-Дмитерко Вікторівна 380442217551, 380442217551 emensdirector@gmail.com
-
Адреса:
01135, Україна, Київська область, Київ, просп. Перемоги, буд. 16
Оскарження: 24.04.2019 15:55 - 07.05.2019 00:00
Початкова пропозиція
242 460.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
242 460.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.04.2019 11:48
Документи
21
Скарги
0
Фізична особа підприємець Рогоза Валентин Володимирович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3017615712
-
Контактна особа:
Рогоза Валентин Володимирович 380506574443, 380506574443 rogoza_v@ukr.net
-
Адреса:
02232, Україна, Київська область, Київ, Бальзака, буд. 61, кв. 42
Початкова пропозиція
243 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
243 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
41e7249644d549fb95015d90baf1243b
Ідентифікатор договору:
UA-2019-04-05-002405-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕМЕНС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42647754
-
Контактна особа:
Наталя Чечина-Дмитерко Вікторівна 380442217551, 380442217551 emensdirector@gmail.com
-
Адреса:
01135, Україна, Київська область, Київ, просп. Перемоги, буд. 16
Номер договору:
39
Сума договору:
242 460.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
202 050.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.05.2019 00:00 - 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
16.05.2019 10:05
Статус:
Виконаний