-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Персональний комп'ютер ( системний блок, монітор, миша, клавіатура)
Тендер Prozorro UA-2019-04-05-002405-a
Машини для обробки даних (апаратна частина) (комп'ютерний клас: персональний комп'ютер вчителя, персональні комп'ютери учнів)
Завершена
243 900.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 219.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 219.50 UAH
Період оскарження:
05.04.2019 16:31 - 19.04.2019 00:00
Нічого не знайдено.