-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Проектні роботи стадії «П» по об’єкту «Будівництво ситуаційного центру протидії загрозам у місті Києві»
Тендер Prozorro UA-2019-03-07-001001-b
Проектні роботи стадії «П» по об’єкту «Будівництво ситуаційного центру протидії загрозам у місті Києві». Зазначено в Додатку 3 тендерної документації.
Торги відмінено
15 300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 7 650.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 7 650.00 UAH
Період уточнення:
07.03.2019 14:42 - 13.04.2019 17:00
Відповідь надана
Щодо порядку внесення змін до даної закупівлі згідно закону України "Про публічні закупівлі"
Номер:
2e2473c21abb4be9b76b94120cb13988
Дата опублікування:
25.03.2019 13:17
Опис:
Згідно ЗУ "Про публічні закупівлі", в частині внесення змін до тендерної документації, а саме: відповідно до п.2 ст.23 Закону - Зміни, що вносяться замовником до тендерної документації, розміщуються та відображаються в електронній системі закупівель у вигляді нової редакції тендерної документації додатково до початкової редакції тендерної документації. Замовник разом із змінами до тендерної документації в окремому документі оприлюднює перелік змін, що вносяться. Положення тендерної документації, до яких вносяться зміни, відображаються у вигляді закреслених даних та повинні бути доступними для перегляду після внесення змін до тендерної документації.
Відповідь:
25 березня 2019 року розміщено зміни до тендерної документації в електронній системі закупівель згідно ч. 2 ст.23 Закону України «Про публічні закупівлі».
Дата відповіді:
27.03.2019 12:38
Відповідь надана
Чому великий розрив між пропозицією та аукціоном?
Номер:
d1d4c66b106e4c9b92d444fa13194820
Дата опублікування:
25.03.2019 12:44
Опис:
Період подачі пропозицій
Триває
з 07-03-2019, 14:42
по 08-04-2019, 00:00
Аукціон
Очікується
з 13-05-2019, 12:59
Відповідь:
Дата і час проведення електронного аукціону визначаються електронною системою автоматично, згідно строків, зазначених в ч. 5 ст. 28 Закону України «Про публічні закупівлі».
Дата відповіді:
27.03.2019 12:37
Відповідь надана
Містобудівні умови
Номер:
b64be331e8d941b083a5a72ff460eea1
Дата опублікування:
25.03.2019 11:06
Опис:
Доброго дня, чи отримували містобудівні умови ?
Відповідь:
Доброго дня. Отримання містобудівних умов та іншої підтверджуючої документації покладено на виконавця робіт.
Дата відповіді:
27.03.2019 12:37
Відповідь надана
Розміщення ділянки
Номер:
6d3b85e992d246e0847f3ea49816d038
Дата опублікування:
12.03.2019 12:13
Опис:
Чи можна дізнатися, де розміщена ділянка, на якій планується будівництво (адреса та кадастровий номер)?
Відповідь:
Адреса будівництва визначена у відповідності до п. 1.7. Проекту договора (Додаток 4 до тендерної документації). Так, згідно зазначеного пункту визначено: «Адреса об’єкта проектування: м. Київ, вул. Кирилівська, 57.» Кадастровий номер ділянки відсутній та необхідне оформлення планується проводити паралельно з виконанням проектних робіт. Слід зауважити, що відповідно до п. 5.1.3. Договору (Додаток 4 до ТД) Замовник має право змінити адресу об’єкта проектування зазначену у п. 1.7. цього Договору без зміни загальної ціни Договору визначеної у п. 3.1. Договору.
Дата відповіді:
13.03.2019 12:42
Відповідь надана
Передпроектні роботи (шифр 01/10-18)
Номер:
df6420e067d94c50b405bdb73f6dc2cb
Дата опублікування:
08.03.2019 01:04
Опис:
Просимо розмістити в системі передпроектні роботи зі «Створення ситуаційного центру протидії̈ загрозам у місті Київ» (шифр 01/10-18)
Відповідь:
Буде завантажено додатково
Дата відповіді:
13.03.2019 12:41
Відповідь надана
Експертиза
Номер:
a909906b6d9841258fb5620bad0589a5
Дата опублікування:
08.03.2019 00:59
Опис:
1 Хто є Замовником експертизи і хто її оплачує?
2. Вартість експертизи включена до ціни договору?
Відповідь:
Замовником проведення експертизи проектно-кошторисної документації та відповідно платником буде безпосередньо КП «Інформатика». В свою чергу, слід зауважити, що на Генпроектувальника покладається обов’язок отримати всі необхідні вихідні дані, погодити проектно-кошторисну документацію з відповідними службами та забезпечити необхідне супроводження, зокрема, при проведенні експертизи з метою отримання позитивного експертного звіту згідно вимог законодавства
Дата відповіді:
13.03.2019 12:40
Відповідь надана
Тендерна документація
Номер:
61356872912f4217ac45c95b6c7f2fc0
Дата опублікування:
07.03.2019 15:04
Опис:
Просимо завантажити тендерну документацію
Відповідь:
Тендерна документація завантажується
Дата відповіді:
07.03.2019 15:57