-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Проектні роботи стадії «П» по об’єкту «Будівництво ситуаційного центру протидії загрозам у місті Києві»
Тендер Prozorro UA-2019-03-07-001001-b
Проектні роботи стадії «П» по об’єкту «Будівництво ситуаційного центру протидії загрозам у місті Києві». Зазначено в Додатку 3 тендерної документації.
Торги відмінено
15 300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 7 650.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 7 650.00 UAH
Номер:
8abc28d53bd04043bd716455079e343e
Внутрішній номер закупівлі:
3344232
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-03-07-001001-b
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ""ІНФОРМАТИКА"" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
31024875
-
Адреса:
03186, Україна, Київ, Київ, Левка Мацієвича, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Буряк Ігор Петрович 380444542347 kp.informatika.kmda@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71320000-7 Послуги з інженерного проектуванняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
15 300 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
7 650.00 UAH
Розмір забезпечення тендерних пропозицій:
76 500.00 UAH
Період уточнення:
07.03.2019 14:42 - 13.04.2019 17:00
Період прийому пропозицій:
07.03.2019 14:42 - 23.04.2019 17:00
Період прекваліфікації:
23.04.2019 17:03 - 14.05.2019 00:00
Аукціон:
14.05.2019 11:25 - 14.05.2019 11:46
Період кваліфікації:
14.05.2019 11:46 - 21.05.2019 15:33
Період завантаження договору:
14.05.2019 11:46 - 03.06.2019 11:46
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Проектні роботи стадії «П» по об’єкту «Будівництво ситуаційного центру протидії загрозам у місті Києві»
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 30.09.2019
Інформація про скасування
Номер:
25c922857e234eae8c903316e4165cf3
Причина скасування:
unsuccessful
Опис причини скасування:
абз.4 ч.2 ст.31 Закону України "Про публічні закупівлі" (скорочення видатків на здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг)
Дата опублікування:
06.06.2019 10:09
Статус:
Виконано
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПП Елтранс
×
-
Код ЄДРПОУ:
22925885
-
Контактна особа:
Прокопенко Оксана Олександрівна +380979537993 office@eltrans.com.ua
-
Адреса:
03127, Україна, Київська область, Київ, вул. ВАСИЛЬКІВСЬКА, будинок 55
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
08.05.2019 16:52
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Документи
48
Скарги
0
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СВ ПРОЕКТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40755977
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СВ ПРОЕКТ" +380978883927 svproekt2016@gmail.com
-
Адреса:
Україна, 03039, м.Київ, ВУЛИЦЯ ВІКТОРА ЗАБІЛИ, будинок 5, офіс 120
Початкова пропозиція
--- /
---
---
Результати прекваліфікації
Відхилено
08.05.2019 16:59
Результати кваліфікації
Недопущений на етапі прекваліфікації
Документи
6
Скарги
1
ФОП ТІУНОВ ВЛАДИСЛАВ АНАТОЛІЙОВИЧ
Оскарження: 14.05.2019 11:46 - 01.06.2019 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
3062616431
-
Контактна особа:
Тіунов Владислав Анатолійович +380676013683 proekt100500@gmail.com
-
Адреса:
08300, Україна, Київська, Бориспіль, Лермонтова 14
Оскарження: 14.05.2019 11:46 - 01.06.2019 00:00
Початкова пропозиція
15 283 989.20 UAH з ПДВ /
15 283 989.20 UAH з ПДВ
15 283 989.20 UAH з ПДВ
Документи
53
Скарги
0
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛИТЕР"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24720880
-
Контактна особа:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЛИТЕР" 0445021019 nizkiy@leater.ua
-
Адреса:
Україна, Київська обл., Київ, 03150, м.Київ, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, будинок 102 А
Початкова пропозиція
15 294 000.00 UAH з ПДВ /
15 294 000.00 UAH з ПДВ
15 294 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
08.05.2019 16:44
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
31
Скарги
0
Контракти
Номер:
3765379fae5b492b859b6c515589b88e
Ідентифікатор договору:
UA-2019-03-07-001001-b-b1
Постачальник:
ФОП ТІУНОВ ВЛАДИСЛАВ АНАТОЛІЙОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3062616431
-
Контактна особа:
Тіунов Владислав Анатолійович +380676013683 proekt100500@gmail.com
-
Адреса:
08300, Україна, Київська, Бориспіль, Лермонтова 14
Сума договору:
15 283 989.20 UAH з ПДВ
Сума договору:
15 283 989.20 UAH без ПДВ
Статус:
Очікує активації