-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами(спеціальне лікувальне харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію та муковісцидоз)
Тендер Prozorro UA-2019-02-07-001137-a
(спеціальне лікувальне харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію та муковісцидоз)
Торги відмінено
410 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 1 297.00 UAH
мін. крок: 0.3% або 1 297.00 UAH
Період уточнення:
07.02.2019 16:41 - 22.03.2019 09:00
Відповідь надана
оголошення про закупівлю
Номер:
8493eb8870544067bcea88a3b915dc34
Дата опублікування:
19.03.2019 14:18
Опис:
Тендерною документацією передбачається подання 2 лотів. Проте оголошення в системі Прозоро як і раніше на один лот. Прохання виправити помилку в оголошенні. Дякуємо.
Відповідь:
помилка в оголошенні виправлена оголошення містить 2 лоти
Дата відповіді:
21.03.2019 09:06
Відповідь надана
Зміни в ТД
Номер:
824037b35d384577b817adcc72c51e79
Дата опублікування:
19.03.2019 13:10
Опис:
Доброго дня. Прохання викласти на майданчик зміни до документації, відповідно до прийнятого рішення АМКУ. Дякуємо
Відповідь:
ваше прохання виконано.,зміни викладені.
Дата відповіді:
21.03.2019 09:05
Відповідь надана
Розподіл предмету закупівлі на лоти
Номер:
7ce112c96d9a49cf87bc64ec320dc9f4
Дата опублікування:
12.02.2019 15:05
Опис:
Доброго дня. Звертаємо увагу, що замовником обєднано декілька товарів в один лот, одну позицію, чим порушено вимоги частини 3 статті 22 Закону України «Про публічні закупівлі», так як Медико-технічні вимоги до товару, що є предметом закупівлі вочевидь виписані в спосіб, який призводить до обмеження конкуренції і призводить до дискримінації потенційних учасників процедури публічної закупівлі. Просимо розділити предмет закупівлі на лоти, одне найменування – один лот.
Також проаналізувавши тендерну документацію звертаємо увагу що Замовником порушено вимоги методичних рекомендацій планування та розрахунку потреби у продуктах спеціального харчування для лікування хворих на фенілкетонурію згідно Наказу МОЗ України 25.09.2013 № 829 зі змінами. Згідно Методрекомендацій МОЗУ визначено критерії підбору спеціальних продуктів лікувального харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію. Просимо внести зміни в тендерну документацію та викласти її у відповідності до Наказу МОЗ України 25.09.2013 № 829, а саме:
Продукт 1 в ТД:
1.Вміст білка (в еквіваленті) у 100 грамах сухого продукту не менше – 60 г.
2. Призначений для дітей від 1 року.
3. Набір амінокислот (кількість) в суміші - найвищий.
4. Вміст суми незамінних та напівзамінних амінокислот (г) в 100 г білка - оптимальний, що адаптований до вікової категорії хворого.
5. Присутність фенілаланіну допускається - згідно нормативів.
6. Вміст суми амінокислот, які вміщують сірку (метіонін та цистеїн), в 100 г білка - оптимальний, що адаптований до вікової категорії хворого.
7. Вміст тирозину (г) в 100 г білка - оптимальний, що адаптований до вікової категорії хворого.
8. Вуглеводний комплекс забезпечено за рахунок моносахаридів та полісахаридів при мінімальному вмісті сахарози.
9. Наявність в суміші необхідних мінеральних речовин, мікроелементів і вітамінів у збалансованій кількості.
10. Найменша вартість забезпечення хворого одним грамом білка при закупівлі даного продукту, враховуючи відсотковий вміст білка в продукті (умовна вартість 1 г білка продукту)
Відповідь:
Нами не порушено ст 22 Закону України "Про публічні закупівлі". Відносно розподілу на лоти -це вибір та право Замовника. Даний товар відноситься до одного предмета закупівлі по класифікатору.Якщо посилання на тип предмету закупівлі є необхідним то специфікація повинна містити вираз "або еквівалент",що у нашому випадку і зроблено.Взято до уваги Ваше зауваження стосовно медико-технічних вимог до предмету закупівлі. Вони будуть приведені у відповідність до наказу МОЗ України від 25.09.2013 №829.
Дата відповіді:
14.02.2019 09:41