-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами(спеціальне лікувальне харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію та муковісцидоз)
Тендер Prozorro UA-2019-02-07-001137-a
(спеціальне лікувальне харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію та муковісцидоз)
Торги відмінено
410 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 1 297.00 UAH
мін. крок: 0.3% або 1 297.00 UAH
Період оскарження:
07.02.2019 16:41 - 27.03.2019 23:00
Скарга
Прийнята до розгляду
Скарга в АМКУ
Номер:
fa321c83f51b4e32a39adbd088da4ed6
Ідентифікатор запиту:
UA-2019-02-07-001137-a.a3
Назва:
Скарга в АМКУ
Скарга:
Оскарження неправомірного відхилення тендернї пропозиції Учасника
Пов'язані документи:
Учасник
- Скарга в АМКУ.pdf 12.04.2019 17:13
- ТД фенилкетонурия змінена 2 лоти (1).doc 12.04.2019 17:13
- Платіжне доручення.pdf 12.04.2019 17:13
- рішення від 17.04.2019 № 4667 + лист Замовнику.pdf 17.04.2019 23:05
Дата прийняття скарги до розгляду:
12.04.2019 17:13
Скарга
Виконана замовником
Скарга АМКУ Житомир
Номер:
09a780ba6c2b4b34b77114c3acdde9c1
Ідентифікатор запиту:
UA-2019-02-07-001137-a.b2
Назва:
Скарга АМКУ Житомир
Скарга:
Оскарження умов ТД
Пов'язані документи:
Учасник
- Скарга АМКУ.pdf 18.02.2019 17:17
- ТД фенилкетонурия на 2019 (1).doc 18.02.2019 17:17
- Технічні та кількісні вимоги.docx 18.02.2019 17:17
- Підтвердження оплати.pdf 18.02.2019 17:17
- рішення від 20.02.2019 № 1799 + лист Замовнику.pdf 20.02.2019 18:11
- інформація про резолютивну частину рішення від 11.03.2019 № 2647.pdf 12.03.2019 15:14
- Рішення від 11.03.2019 № 2647.pdf 14.03.2019 18:13
- внесення змін тд по рішенню амку.pdf 19.03.2019 14:06
Дата прийняття скарги до розгляду:
18.02.2019 17:17
Дата прийняття рішення про вирішення скарги:
14.03.2019 18:13
Дата виконання рішення Замовником:
02.04.2019 15:42
Коментар замовника щодо усунення порушень:
Внесено зміни до тендерної документації відповідно до рішення АМКУ
Скарга
Розгляд припинено
Скарга АМКУ
Номер:
bfdd109e199e46c3afa12841921a3866
Ідентифікатор запиту:
UA-2019-02-07-001137-a.b1
Назва:
Скарга АМКУ
Скарга:
Оскарження умов ТД
Пов'язані документи:
Учасник
- Скарга АМКУ.pdf 18.02.2019 15:16
- Тендерна документація (2).docx 18.02.2019 15:16
- Підтвердження оплати.pdf 18.02.2019 15:16
- Рішення від 21.02.2019 № 1883.pdf 21.02.2019 18:03
Дата прийняття скарги до розгляду:
18.02.2019 15:16
Опис причини скасування:
технічна помилка
Дата прийняття рішення про припинення розгляду скарги:
18.02.2019 17:10
Дата прийняття рішення про припинення розгляду скарги:
21.02.2019 18:04