-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами(спеціальне лікувальне харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію та муковісцидоз)
Тендер Prozorro UA-2019-02-07-001137-a
(спеціальне лікувальне харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію та муковісцидоз)
Торги відмінено
410 400.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.3% або 1 297.00 UAH
мін. крок: 0.3% або 1 297.00 UAH
Номер:
e570542c9566438bb3708cfc43bd4b15
Внутрішній номер закупівлі:
3280992
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-02-07-001137-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Житомирської районної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
40953405
-
Адреса:
12430, Україна, Житомирская область, Станишовка, Сквирське шосе, 3, Станишівка, Житомирський район, Житомирська область, Україна, 12430
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віталій Мельник +380686191419 40953405-tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
410 400.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.02.2019 16:41 - 22.03.2019 09:00
Період прийому пропозицій:
07.02.2019 16:41 - 01.04.2019 10:00
Аукціон:
03.04.2019 12:05 - 03.04.2019 15:30
Період кваліфікації:
03.04.2019 15:30 - 11.04.2019 16:08
Період завантаження договору:
03.04.2019 15:30 - 23.04.2019 15:30
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
Інформація про скасування
Номер:
3910d1c56f0548f59d94a90c3e5c42db
Причина скасування:
cancelled
Опис причини скасування:
відсутність подальшої потреби в закупівлі даного товару. В консультативному висновку медико-генетичного центру призначено іншу лікувально-харчову суміш.
Дата опублікування:
24.04.2019 14:38
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴280 700.00 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (ФКУ Нутрі 2 Концентрат) "або еквівалент"
- Лот №2 ₴129 700.00 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами (Мілупа Цистілак) або "еквівалент"